Ga naar de inhoud

Zelfs André Rieu peilt digitaal!

 • 7 min read

Augustus 2022

Hoi,

Veel verbeteringen en uitbreidingen aan de UNI-Solutions deze keer! Je kunt nu bijvoorbeeld attributen per laag exporteren of alles-in-één met DWG en DXF, of een export met tekstannotaties in de gemeten laag.

Verder zijn volume-, oppervlakte- én lengtemetingen mogelijk in de UNI-Cloud en kun je hieronder meer lezen over de V2-versie van onze UNI-GR1 meetbol.

Er komen veel leuke evenementen aan, waar zullen we elkaar zien? Je zult ons team ontmoeten tijdens;

 • Demo Borrel op de InfraCampus in Harderwijk (NL), 8 september
 • De Vakbeurs Openbare Ruimte in de Jaarbeurs in Utrecht (NL), 5-6 oktober
 • Demo Borrel op de InfraCampus in Harderwijk (NL), 13 oktober
 • INTERGEO in de Messe in Essen (GER) 18-20 oktober
 • bauma in de Messe in München (GER) 24-30 oktober

Helaas konden we André Rieu zelf niet laten enquêteren. Maar de meer dan 8.000 zitplaatsen voor de concerten op 't Vrijthof zijn uitgezet met de UNI. Hoe dat in zijn werk gaat, lees je in deze nieuwsbrief!

Nog voordat de UNI-Collect landmeetkundige app voor jullie beschikbaar is, hebben we al tientallen nieuwe functies bedacht. En die willen we natuurlijk gisteren al af hebben en getest hebben, maar daar hebben we hulp bij nodig. Kom jij ons team versterken als fulltime App Developer?

Team marXact

marXact - marX uw Xact positie

+31 (0) 70 700 7917 - Voor meer updates, volg ons op LinkedIn

Exporteer attributen per laag met DWG en DXF

Update UNI-oplossingen

Sinds kort is het mogelijk om aan te geven hoe de attributen en hoogte/naam annotaties in je DWG of DXF export moeten komen. Bij het selecteren van het gewenste bestandstype tijdens het exporteren kon je al kiezen of je de tekst per punt en de attributen en hoogte wel of niet wilt weergeven, nu kan dat ook in de opgemeten laag!

Verder zijn er leuke nieuwe functies uit de testfase uitgerold naar gebruikers. Deze omvatten

 • Eenvoudiger opschonen van je UNI-Cloud database dankzij snellere verwijdering van grote projecten en objecten
 • De handige preview van je gegevens voordat je begint met importeren
 • Volumemetingen in de UNI-Cloud
 • Oppervlaktemetingen in de UNI-Cloud
 • Lengtemetingen in de UNI-Cloud
 • Verbeteringen aan de stabiliteit bij de 4G upgrade
 • Sneller opstarten van de UNI-GR1

U vindt de meest recente Feature Vrijdag blog op onze website.

Handig opmeten met de V1 en V2

V2 versie

De V2-versie van de UNI-GR1 digitale ontvanger is een prachtig nieuw ding, we hebben het hier al eerder over gehad. In deze versie is al aangepaste en verder ontwikkelde hardware geïntegreerd, waaronder de mogelijkheid tot USB-C opladen en 4G internet. Ook de batterij gaat langer mee.

Natuurlijk zorgen we ervoor dat alle huidige (V1) modellen de komende jaren gebruikt kunnen worden. Hiervoor worden ook updates gemaakt, talen toegevoegd, nieuwe functies ontwikkeld en vragen gesteld aan ons Support team.

marXact op bauma 2022!

Evenement

Van 24-30 oktober kun je ons team vinden op bauma 2022 in München, Duitsland. Met digitalisering en duurzaamheid als pijlers voor toekomstige constructies, zijn we erg enthousiast om bezoekers te laten zien hoe digitaal landmeten precies dat combineert! Zie marXact machinebesturing daar een week lang in actie!

Zoals onze collega Rody zegt: "marXact heeft gebruikers die succesvol werken in steeds meer regio's en landen, wat bewijst dat digitaal inmeten zelf geen grenzen kent. Het is tijd om de bouwsector te laten zien dat we er weer klaar voor zijn!"

Je kunt meer lezen over onze bauma-plannen op de website.

Als je de nieuwsbrief van juli hebt gelezen, weet je dat we weer naar een beurs in Duitsland gaan. Van 18-20 oktober kun je ons vinden op INTERGEO in Essen. Op welke van deze beurzen zien we jou?

Nieuwe demodrankjes op 8 september

Evenement

De volgende Demo Borrel wordt gehouden op 8 september, ze zijn om de hoek. Hier krijg je de kans om deel te nemen aan een uitgebreide cursus digitaal inmeten waarbij je leert hoe je zelf kunt inmeten - volledig gratis!

Aan het einde van de training weet je wat digitaal inmeten en uitzetten met GPS kan betekenen voor je dagelijkse taken en algehele organisatie. We bieden die dag de volgende cursussen aan:

 • 9:30 - 12:00 Niet-bestaande klanten en gebruikers
 • 13:00 - 14:30 Bestaande klanten en gebruikers - 1
 • 15:00 - 16:30 Bestaande klanten en gebruikers - 2

De cursus vindt plaats op de InfraCampus in Harderwijk. Klik op hier voor informatie en registratie. We zien je daar!

Vakbeurs Openbare Ruimte 2022!

Evenement

Naast alle evenementen in Duitsland nemen we ook deel aan de Vakbeurs Openbare Ruimte in Utrecht - De Vakbeurs Openbare Ruimte. Dit is het evenement dat de Nederlandse overheid en organisaties die werkzaam zijn in het publieke domein samenbrengt.

Ons team is te vinden op stand 2.2.02 op 5 en 6 oktober, waar ze je zullen vertellen wat digitaal inmeten biedt bij het werken in openbare ruimtes. Ze zullen ook de eerste versie van de landmeetapp UNI-Collect laten zien!

Je leest meer over deze beurs op onze website.

Meer dan 8.000 stoelen, André Rieu?
Euro Tec heeft u!

Blog

We zijn er niet in geslaagd om een landmeetpaal van UNI-GR1 in de handen van André Rieu te duwen, die was helaas bezig met het vasthouden van een viool. Prioriteiten, we snappen het. 

Wat wel werkte was het creëren van een verhaal Met Euro Tec zijn zij verantwoordelijk voor de meer dan 8.000 stoelen tijdens zijn 't Vrijthof-concerten in Maastricht, NL.

"Op locaties zoals 't Vrijthof zijn vaak bestaande punten en markeringen aanwezig, maar je wilt voorkomen dat je ze niet meer kunt vinden. Dat kan al doordat zo'n visuele markering wordt verwijderd. Met dit systeem heb je ook de mogelijkheid om dergelijke oriëntatiepunten digitaal bij je te hebben, wat erg handig is!"

App ontwikkelaar gezocht

Bedrijfsnieuws

Nog voordat de UNI-Collect survey app is vrijgegeven aan klanten, staan er al veel nieuwe functies op onze to-do lijst. Die lijst is nu langer dan het verlanglijstje van een kind voor Kerstmis, tijd om veel te kunnen afstrepen!

Daar hebben we extra kracht voor nodig, daarom zijn we op zoek naar een fulltime App Developer! Klik op hier om naar de vacature op onze website te gaan.

© 2022 marXact B.V.

Volg ons op sociale media:
Facebook – Google – Instagram – LinkedIn – YouTube

nl_NL

Ga je nu al weg? Waarom zou je alle informatie missen? Vul hieronder uw e-mailadres in en wij maken een datum en tijd voor uw gratis telefoongesprek van 15 minuten met een expert op het gebied van digitale landmeetkunde. Geen verplichtingen!

Projectvoorbeeld downloaden

Vul uw gegevens in en klik op verzenden om doorgestuurd te worden naar de downloadpagina van de AutoCAD-tekening, het CSV-bestand of het PDF-rapport met voorbeelden van uw onderzoeksgegevens.