Ga naar de inhoud

Functies, beurzen en gezichten van UNI-Support

  • 7 min read

Juli 2022

Hallo {{person.first_name}}, 

Dit is onze nieuwsbrief voor juli. Leun achterover, schop je voeten omhoog en ontspan, en lees verder om te ontdekken wat we in deze editie voor je in petto hebben.

Onze collega's van de ontwikkelingsafdeling werken onvermoeibaar door om nieuwe functies te creëren zodat u de ultieme landmeetervaring hebt. De belangrijkste taken waar ze aan werken zijn natuurlijk machinebesturing en de UNI-Collect landmeetapp. Maar we gaan ook door met andere taken, zoals het toevoegen van talen en het bieden van ondersteuning.

Maak uw agenda vrij! Je vindt ons op INTERGEO in Essen, Duitsland van 18-20 oktober waar we oude en nieuwe landmeetvrienden ontmoeten, maar nog belangrijker - mensen laten zien wat digitaal landmeten te bieden heeft. Over evenementen gesproken... De volgende Demo Borrel is op 8 september, net na de zomervakantie van de meeste mensen. 

We hebben een blog gewijd aan het digitaal in kaart brengen van festivals en stellen je voor aan de mensen achter de kennis van UNI-Support. Tot slot zijn we op zoek naar twee nieuwe stagiaires: voor zowel Marketing als Sales. Ben jij een van hen of ken je iemand die een geweldige aanvulling op ons team zou zijn?

En het is maar dat je het weet. Ja, het is zomer en vakantietijd, maar we werken gewoon door. Je kunt nog steeds contact met ons opnemen voor demo's op locatie, verzoeken voor functies of resellers en nog veel meer. Dus, spreek je snel?

Team marXact

marXact - marX uw Xact positie

+31 (0) 70 700 7917 - Volg ons voor meer updates op LinkedIn

Belangrijke marXact-updates zijn onderweg

Update UNI-oplossingen

We werken aan zeer grote nieuwe functies en hebben een aantal belangrijke op weg naar u: machinebesturing en de UNI-Collect landmeetapp. Natuurlijk nemen deze veel van onze tijd in beslag. Maar dat weerhoudt ons er niet van om uw digitale landmeetervaring ook op andere gebieden te verbeteren.

We hebben een sterke basis gelegd en gaan nu van een stabiel en vloeiend concept naar de daadwerkelijke machinebesturing. Deze zomer organiseren we een Sneak Preview Event waar we je meer vertellen over wat landmeetkunde en machinebesturing je te bieden hebben! Specifieke uitnodigingen worden verstuurd naar organisaties die al interesse hebben getoond. Wil je er ook bij zijn of heb je een specifieke vraag? Mail ons op sales@marxact.com!

De basis voor de UNI-Collect app is gelegd en we voegen er momenteel meer functies aan toe. We voeren tests uit met elke toegevoegde functie. Op deze manier weten we dat de uiteindelijke app die wordt gelanceerd zo sterk mogelijk is en in het veld kan worden gebruikt. Onlangs hebben we de enquête-instellingen in UNI-Collect geïmplementeerd, deze worden op dit moment getest.

Duits is de volgende taal die zal worden toegevoegd aan de UNI-Solutions, zodat meer mensen de digitale landmeetkundige stappen in hun moedertaal kunnen volgen. 
Sinds kort hebben we structureel één ontwikkelaar toegewezen als UNI-Support support. Wanneer je belt met een zeer specifieke vraag of probleem en ons support team heeft niet direct het antwoord, dan kunnen zij terugvallen op de kennis van één van onze developers om hen -en jou!- verder te helpen.

Zie de meest recent Feature Friday blog op onze website.

marXact op INTERGEO 2022!

Evenement

Duitsland, hier komen we! Je kunt ons vinden in Essen, Duitsland tijdens de INTERGEO van dit jaar. Van 18-20 oktober kun je ons team begroeten op deze internationale beurs waar we bezoekers zelf laten kennismaken met de voordelen van digitaal inmeten. Zoals onze collega Tommy het zegt: 

"Deze INTERGEO stelt ons in staat om weer (opnieuw) contact te leggen met landmeetkundige vrienden, in levende lijve zelfs! Na digitale evenementen is het leuk om elkaar weer te zien. De geo-industrie is de afgelopen jaren veranderd en zal zich ook in de toekomst blijven ontwikkelen. Dat open gesprek is waar het bij dit soort evenementen om draait: bespreken waar we onze krachten kunnen bundelen om de sector verder te helpen."

Lees meer over onze INTERGEO-plannen op onze website.

Demoborrel op 8 september

Evenement

De volgende Demo Borrel wordt gehouden op 8 september, direct na de meeste zomervakanties. Hier krijg je de kans om deel te nemen aan een uitgebreide cursus digitaal inmeten waarbij je leert hoe je zelf kunt inmeten - volledig gratis!

Aan het einde van de training weet je wat digitaal inmeten en uitzetten met GPS kan betekenen voor je dagelijkse taken en algehele organisatie. We bieden die dag de volgende cursussen aan:

  • 9:30 - 12:00 Niet-bestaande klanten en gebruikers
  • 13:00 - 14:30 Bestaande klanten en gebruikers - 1
  • 15:00 - 16:30 Bestaande klanten en gebruikers - 2

De cursus vindt plaats op de InfraCampus in Harderwijk. Klik op hier voor informatie en registratie. We zien je daar!

Festivals centimeter nauwkeurig digitaal inmeten

Blog

Het festivalseizoen is in volle gang en daarmee ook het snelle leven voor organisatoren. Hoe zorg je er als organisator voor dat je je terrein zo nauwkeurig mogelijk opbouwt op basis van de goedgekeurde plattegrond en daarmee voldoet aan de vergunningen? Digitaal inmeten helpt je daarbij, je kunt zelfs tot op de centimeter nauwkeurig opbouwen!

Dit is zo'n bijzonder en feestelijk gebruik van onze digitale landmeetoplossingen en we vertellen je er graag meer over. Klik op hier voor de speciale blog.

De vele gezichten van UNI-Support

Blog

Als je ooit hulp nodig hebt gehad tijdens het enquêteren, heb je waarschijnlijk al contact gehad met ons UNI-Support team. Als je ze nog niet hebt ontmoet, stellen we je graag voor aan de gezichten van UNI-Support: James, Jasper en Max - hierboven afgebeeld!

Ze hebben allemaal hun eigen sterke punten en door die vaardigheden te combineren, kunnen we u het beste ondersteunen tijdens uw digitale landmeetproces. Klik op hier om meer te lezen over deze jongens en hun vaardigheden.

Marketing- en verkoopstages

Bedrijfsnieuws

Het nieuwe schooljaar komt er weer aan over een paar maanden, dus dit is het perfecte moment om je te vertellen dat we mogelijkheden hebben voor zowel een Marketing als een Sales (afstudeer) stagiair! 

We hechten veel waarde aan onderwijs hier bij marXact en bieden studenten graag de kans om werkervaring op te doen bij een snelgroeiend bedrijf met veel mogelijkheden voor eigen inbreng. Stages zijn daar een perfect voorbeeld van.

Klik op hier om naar onze website te gaan en beide vacatures in detail te bekijken. 

© 2022 marXact B.V.

Volg ons op sociale media:
Facebook – Google – Instagram – LinkedIn – YouTube

nl_NL

Ga je nu al weg? Waarom zou je alle informatie missen? Vul hieronder uw e-mailadres in en wij maken een datum en tijd voor uw gratis telefoongesprek van 15 minuten met een expert op het gebied van digitale landmeetkunde. Geen verplichtingen!

Projectvoorbeeld downloaden

Vul uw gegevens in en klik op verzenden om doorgestuurd te worden naar de downloadpagina van de AutoCAD-tekening, het CSV-bestand of het PDF-rapport met voorbeelden van uw onderzoeksgegevens.