Ga naar de inhoud

FTTH Conferentie, Demonstraties API Documentatie & Meer!

  • 10 min read

Mei 2023

Hoi,

Welkom terug bij onze nieuwsbrief. We vertellen je graag over onze laatste ontwikkelingen en geven je inzicht in onze werkwijze!


We zijn naar Madrid gereisd om de grootste conferentie over de ontwikkeling van breedband glasvezel bij te wonen, waar we de voordelen hebben laten zien van het gebruik van onze GNSS-RTK-oplossingen voor de installatie van glasvezelnetwerken. We zullen u vertellen over onze ervaringen daar en kijken uit naar komende evenementen: Planmeister en TKD.


Daarna hebben we onze Cloud API-documentatie vernieuwd. Het zal nu veel gemakkelijker zijn om oplossingen van derden te integreren om samen te werken met onze producten. Vervolgens bieden we demonstraties aan voor iedereen die geïnteresseerd is in onze producten. Wat houdt een demonstratie in? Hoe gaat het eraan toe? We gaan er dieper op in in deze editie!

Lees het hele verhaal hieronder!

Team marXact

marXact - marX uw Xact positie
+31 (0) 70 700 7917 - Volg ons voor meer updates op LinkedIn

FTTH-conferentie Madrid

Glasvezel gemakkelijk gemaakt

De Europese Raad wil iedereen in Europa tegen 2030 voorzien van snel internet en daarom is het hele continent in een haast om hieraan te voldoen. Dat betekent dat er een infrastructuur-koorts is, makkers! Natuurlijk is marXact er om te helpen het proces efficiënter en gemakkelijker te maken!

FTTH betekent Fibre-to-the-Home. Of vanuit een centrale kabel in een straat (FTTC) wordt er een glasvezelkabel aangesloten op modems thuis om het hoge snelheidsnetwerk te voltooien, zodat je zonder vertraging kunt werken, streamen, gamen of videobellen met je dierbaren en hun toetsenbord-wandelende katten. Internet wordt echter niet magisch sneller. Het zijn lichtsignalen door glasvezel in plaats van elektrische signalen door oude (koperen) bedrading die zorgen voor ononderbroken en snelle gegevensoverdracht. Deze kabels moeten worden geïnstalleerd, wat betekent dat er continentbreed nieuwe bekabeling aangelegd moet worden.

marXact helpt dit proces door veldwerkers in staat te stellen zelf te lokaliseren en registreren waar ze de kabels opgraven en plaatsen. Er is geen noodzaak om een landmeter in te huren en je hebt op afstand direct toegang tot de data.

Wij waren aanwezig op de FTTH-conferentie in Madrid van 18 tot en met 20 april om te laten zien wat we kunnen bieden aan deze industrie. Het evenement was de grootste samenwerking van brancheleiders om alle laatste ontwikkelingen en technologieën te bespreken en te presenteren. We zijn dankbaar voor de gelegenheid en hebben geweldige connecties gelegd. Verantwoordelijk voor internationale uitbreiding is Rody. Hij was erbij en deelt zijn ervaring op de beurs:

Rody

"Het was voor mij een geweldige kans om inzicht te krijgen in de internationale glasvezelmarkt en te praten met onze integratiepartners en klanten om hun ervaringen te horen. Bovendien kijk ik ernaar uit om in contact te komen met alle interessante bedrijven waarmee we tijdens de conferentie hebben gesproken, om te zien hoe we samen hun glasvezeluitrol efficiënter kunnen maken.

marXact heeft al veel klanten in de glasvezelindustrie, verspreid over meerdere landen. Door deel te nemen aan de FTTH-conferentie konden we onze oplossingen laten zien aan veel verschillende bedrijven, zoals netwerkbeheerders en onderaannemers. Of bedrijven nu op zoek zijn naar apparatuur om de huisaansluitingen met centimeter-nauwkeurigheid in kaart te brengen, of op zoek zijn om de gegevens rechtstreeks in hun (GIS) software te integreren: marXact biedt een complete oplossing. Door de gegevens van de glasvezeluitrol eenvoudig inzichtelijk en betaalbaar te maken, helpen we de markt om die internationale glasvezeluitrol veel efficiënter en tijdbesparender te maken."

Ben je ook geïnteresseerd in de oplossingen van marXact en benieuwd hoe we jou kunnen helpen je taken nauwkeuriger en efficiënterte maken? Neem gerust contact met ons op via sales@marxact.com! We praten graag met je over de mogelijkheden.

Planmeister Netwerk Avond &

Technische 'Kontakt' Dagen

Planmeister Netwerkavond

Wanneer: 11 mei, 19:30-22:00! We hebben een stand op dit infrastructuurevenement samen met 17 andere bedrijven. De avond is de perfecte gelegenheid om nieuwe contacten te zoeken in de Nederlandse infra sector. Je kunt je registreren door te mailen naar: info@planmeister.com.

Voor meer informatie, klik je op de link > hier <. 

Technische 'Kontakt' Dagen

Van 8 tot en met 10 juni zal de UNI-Machine te zien zijn op TKD, het grootste evenement voor civiele techniek in West-Europa! Als er nieuwe trends en ontwikkelingen zijn in de branche, vind je ze daar. Natuurlijk vind je marXact daar dus ook, op de stand van onze partner Nijhuis Engineering waarmee we samen makkelijke en betaalbare machine besturing ontwikkelen! Je kunt je registreren op hun website via de link hier <


Tot dan!

Wat is een demo?

Laat het ons demonstreren!

Onze inmeet oplossing, UNI-Complete, is een geweldige tool om cenitmeter-nauwkeurig inmeten toegankelijk te maken voor iedereen die een smartphone kan bedienen. We willen je dit graag zelf laten ervaren. Voordat je tot aankoop overgaat of gewoon nieuwsgierig bent, kun je daarom een gratis en vrijblijvende demonstratie aanvragen via onze website. Je kunt kiezen om het op locatie, online of bij ons op kantoor te houden. "Dus, hoe ziet het er uit dan?" Horen we je vragen. Onze accountmanager, Mustafa, vertelt je er meer over:


Hoe ziet een demonstratie eruit?
“We nemen de ins en outs van de software door; geven een introductie over marXact: Hoe we zijn ontstaan, wat we doen; en geven voornamelijk een product training in persoon op locatie, vaak bij de klant. We laten zien wat digitaal inmeten betekent voor een bedrijf en haar werknemers en hoe ze digitaal inmeten kunnen implementeren binnen hun werkgebied. Het is eigenlijk een opheldering van: ‘Oké, wat heeft de klant eraan?’ ‘Waarom is het makkelijk of leuk om te doen?’ ‘Hoe gaat men het inzetten?’ En voornamelijk: ‘Wat is de meerwaarde van digitaal inmeten ten opzichte van het ‘oldschool’ inmeet-proces?"

Wat zijn de voordelen voor geïnteresseerde lezers om een demo te ontvangen?
“Het grootste voordeel is voor jullie is om daadwerkelijk in levenden lijve te zien hoe UNI-Complete wordt toegepast en om zelf te ervaren wat de eenvoud is. Wij laten daarmee zien: Oké, Dit is wat wij doen. Ga je met ons in zee, dan weet je van tevoren wat je daarvan kan verwachten. Je krijgt zelf de kans om te ervaren hoe makkelijk het is om met onze software en apparaat in te meten.”

Wat is jouw ervaring met demonstraties?

“Voornamelijk positief; vrijwel alle klanten reageren positief. Die zien daadwerkelijk het nut ervan. Ik vind het leuk om klanten te betrekken bij het product en ze er enthousiast over te krijgen. We laten ze voornamelijk ook zelf inmeten. Vanuit daar ontstaan er vragen en zo maakt men geheel kennis met het product en de oplossing.”

Wat is de demonstratie die je het meest bij is gebleven?

"Dat is wel een leuke! Dat is voor een klant die helemaal geen ervaring had met digitaal inmeten of tekenprogramma’s en geen idee had van wat het betekende. Tijdens de demo vond die het zó interessant en vooral makkelijk in gebruik, dat die helemaal enthousiast is geworden en alsnog tot aanschaf is overgegaan. Sindsdien heeft hij er werk mee gecreëerd binnen zijn eigen tuinbouw netwerk. Maar, ja: Zeker een om niet te vergeten.”

Is er iets want onze lezers zouden moeten weten voor ze een demo aanvragen?

“Ja, het is zeker aan te raden om van te voren een stukje kennis te vergaren over digitaal inmeten. Je kunt dit bijvoorbeeld <hier> op onze site vinden. Uiteindelijk is het altijd leuker om je te laten verrassen, maar een stukje kennis over wat dit soort apparatuur doet en wat je ermee kan is handig om sneller op te pikken waar we het over hebben.

Het is ook het beste als men heeft nagedacht over waar ze het product voor zouden toepassen. Stel jezelf vragen als: ‘Wat is de meerwaarde van het product voor mij?’ en ‘Hoe is dit een oplossing voor mijn bedrijfsvoering?’ Ik kan zo specifieker zijn in mijn uitleg. Alhoewel het dus geen vereiste is en we net zo graag vanuit nul kennis het aan je uitleggen!”

Hebben we je geprikkeld voor een demonstratie van de UNI-Complete? Mustafa en onze andere accountmanagers laten het je al te graag zien!

Je kunt een gratis demo aanvragen op onze website via de link < hier > of door ons te contacteren op sales@marxact.com of +31707007917.

Tot snel!

Cloud-API-documentatie

Ga naar de Cloudside, we hebben API's

Onze UNI-Cloud API heeft een vernieuwing gekregen! We hebben de leesbaarheid en logica van de documentatie aanzienlijk verbeterd. Het zal nu veel gemakkelijker zijn om externe (landmeetkundige) software te integreren met onze UNI-Cloud en UNI-GR1.

Met de UNI-Cloud API heb je toegang tot de locatie van je apparaat, projectgegevens en kun je GeoJSON gegevens importeren/exporteren naar projecten. Je kunt ook projecten aanmaken, de apparaatstatus bekijken en de UNI verbinden met andere softwarepakketten.

Bovendien kan de pagina nu worden weergegeven in de donkere modus; hoera!

Ontdek alle functionaliteiten van de nieuwe API via de link > hier <.

Als je geïnteresseerd bent in het integreren van de UNI met andere software en via deze pagina niet hebt kunnen vinden hoe, neem dan contact met ons op om de mogelijkheden te bespreken.

Dan geven we het woord aan Alex, het meesterbrein achter de API-verbetering!

Alex:

"API-documentatie kan overweldigend zijn om te lezen voor niet-ontwikkelaars. We hebben het vernieuwd om het gemakkelijk te maken om bij te werken en uit te breiden, terwijl iedereen het kan gebruiken en begrijpen wat een API kan doen voor een bedrijf. Naar mijn ervaring heeft het lezen van API-documentatie me geholpen om nieuwe toepassingen te identificeren die ik anders niet zou hebben bedacht.


Het was een mooie reis voor ons team om de nieuwe website te ontwerpen. We bieden uitgebreide begeleiding voor ontwikkelaars, inclusief voorbeelden in meerdere programmeertalen, details over onze protocollen en nuttige tips.

We zorgen ervoor dat elk gegevenseindpunt goed gedocumenteerd is met voldoende voorbeelden en uitleg. We ontwikkelen een systeem dat de documentatie automatisch bijwerkt om nieuwe functies weer te geven, waardoor onze bronnen altijd up-to-date blijven. Het resultaat is een platform voor gebruikers van alle vaardigheidsniveaus om te gebruiken, en gemakkelijk te wijzigen en onderhouden is voor ons.

Hoewel onze API-documentatie momenteel in de alfaversie is, zijn er veel spannende functies op komst, zoals Postman-export, geautomatiseerde updates en een live tester. Ons team is ervan overtuigd dat de huidige versie onze klanten enorm zal helpen bij het effectief gebruik van de API, en we kijken ernaar uit om deze extra verbeteringen in de nabije toekomst te onthullen."

© 2023 marXact B.V.

Volg ons op sociale media:
Facebook – Google – Instagram – LinkedIn – YouTube

nl_NL

Ga je nu al weg? Waarom zou je alle informatie missen? Vul hieronder uw e-mailadres in en wij maken een datum en tijd voor uw gratis telefoongesprek van 15 minuten met een expert op het gebied van digitale landmeetkunde. Geen verplichtingen!

Projectvoorbeeld downloaden

Vul uw gegevens in en klik op verzenden om doorgestuurd te worden naar de downloadpagina van de AutoCAD-tekening, het CSV-bestand of het PDF-rapport met voorbeelden van uw onderzoeksgegevens.