Ga naar de inhoud

Bezoek ons deze week tijdens bauma!

  • 5 min read

Oktober 2022

Hoi,

Hierbij sturen we je een speciale nieuwsbrief! Want terwijl u dit leest, is een deel van ons team te vinden op bauma, 's werelds grootste bouwbeurs! Hier geven ze een sneak peek van marXact machinebesturing, UNI-Machine. Een ontwikkeling waar we samen met Nijhuis Engineering aan werken. Meer over die samenwerking lees je in een nieuwe blog.

Noldor Net Networking komt aan het woord in onze meest recente klantcase en legt uit waarom ze voor onze UNI-oplossingen kozen bij het meten van huisaansluitingen in Duitsland.

Je kunt je ook inschrijven voor onze volgende Demo Drinks op donderdag 10 november en we sluiten deze nieuwsbrief af met een eerste, korte terugblik op INTERGEO 2022, de beurs waaraan we vorige week deelnamen.

Team marXact

marXact - marX uw Xact positie

+31 (0) 70 700 7917 - Voor meer updates, volg ons op LinkedIn

Bezoek bauma voor UNI-Machine besturing

Evenementen

De eerste dagen van bauma 2022 liggen alweer achter ons en we hebben al veel leuke gesprekken gevoerd. Gesprekken over eenvoudig zelf digitaal inmeten, onze visie op machinebesturing in de vorm van UNI-Machine, mogelijke integraties en meer.

Collega Rody: "We zijn halverwege de beurs en ik heb al zoveel interessante mensen ontmoet die voor het eerst kennismaken met marXact en zichzelf digitaal meten! Dat, in combinatie met UNI-gebruikers die even op bezoek komen, zorgt voor een leuke afwisseling voor ons team!"

Komt u ook Guten Tag zeggen tijdens de Bauma en met eigen ogen zien hoe eenvoudig digitaal meten en machinebesturing kan zijn? U hebt tot aanstaande zondag de kans om stand FS 1013/4.

Samen ontwikkelen met Nijhuis Engineering

Partnerschap

Nijhuis Engineering en marXact staan beide bekend als innovatief en kwalitatief hoogwaardig in hun eigen vakgebied. Samen zijn we een samenwerking aangegaan om machinebesturing naar eigen ontwerp op de markt te brengen.

"Alles wat we doen, ontwikkelen en aanpassen moet ertoe leiden dat digitaal inmeten zo eenvoudig mogelijk wordt. Iedereen zou in staat moeten zijn om punten, lijnen en polygonen op te meten met centimeter nauwkeurigheid - het zou echt niet moeilijk moeten zijn. Integendeel. We blijven luisteren naar wat de eindgebruiker wil, de ontwikkeling van deze machinebesturing is daar een goed voorbeeld van."

Je kunt meer lezen over deze ontwikkeling en ons partnerschap in deze artikel.

Nieuwe tools voor Noldor Net Networking

Klant Case

Centimeter nauwkeurige gegevens werken perfect bij het aanduiden van leidingen en kabels op een kaart. Het in Spanje gevestigde Noldor Net Networking heeft vrij recent gekozen voor digitaal inmeten met onze UNI-GR1 en UNI-Solutions en gebruikt deze om glasvezel in Duitsland te meten. Eigenaar Franz Löhnert vertelt ons meer.

Löhnert: “De ondersteuning vanuit marXact is uitstekend. Er is veel informatie beschikbaar, of het nu in de kennisbank is of in een blog of klantcase. Dat geldt ook voor het Supportteam, ze zijn erg behulpzaam aan de telefoon als we bellen met een probleem. Het is uitstekend.”

Klik op hier voor de volledige klantcase.

Nieuwe demodrankjes op 10 november

Evenementen

En we stoppen nog niet met de evenementen! De volgende Demo Borrel vindt plaats op donderdag 10 november, dus begin maar alvast af te tellen. Tijdens deze dag heb je de kans om (opnieuw) kennis te maken met marXact en zelf en digitaal meten tijdens een van de volgende cursussen:

  • 9:30 - 12:00 Geïnteresseerde partijen
  • 13:00 - 14:30 Bestaande klanten en gebruikers - 1
  • 15:00 - 16:30 Bestaande klanten en gebruikers - 2


Aan het einde van de training weet u wat digitaal landmeten en plotten met GPS betekent voor uw werkorganisatie. Klik op hier voor meer informatie en registratie. Tot dan!

Eerste terugblik op INTERGEO

Evenementen

Je kunt ons nog bezoeken tijdens bauma, maar we kijken ook al terug naar INTERGEO 2022. Vorige week namen we deel aan deze beurs waar organisaties uit de geo-sector samenkwamen. Hier spraken we met (potentiële) nieuwe integratiepartners, bestaande relaties en veel mensen die de waarde zien van eenvoudig en betaalbaar digitaal inmeten.

Een langer verslag volgt binnenkort, maar we zijn erg enthousiast en wilden jullie dit nu al vertellen!

© 2022 marXact B.V.

Volg ons op sociale media:
Facebook – Google – Instagram – LinkedIn – YouTube

nl_NL

Ga je nu al weg? Waarom zou je alle informatie missen? Vul hieronder uw e-mailadres in en wij maken een datum en tijd voor uw gratis telefoongesprek van 15 minuten met een expert op het gebied van digitale landmeetkunde. Geen verplichtingen!

Projectvoorbeeld downloaden

Vul uw gegevens in en klik op verzenden om doorgestuurd te worden naar de downloadpagina van de AutoCAD-tekening, het CSV-bestand of het PDF-rapport met voorbeelden van uw onderzoeksgegevens.