Meteen naar de inhoud

De vele gezichten van UNI-Support

  • 4 min read

Als jij een UNI gebruiker bent die op een bepaald moment hulp nodig had, heb je vast contact gehad met ons UNI-Support-team. Je hebt misschien gebeld, een e-mail gestuurd, ge-sms't via WhatsApp of bent zelfs naar ons kantoor gekomen! Als je ze nog niet hebt ontmoet, laten we je graag kennismaken met de gezichten van UNI-Support: James, Jasper en Max!

Het UNI-Support team. Van links naar rechts: Max, Jasper en James

Eigen vaardigheden

Jasper is de collega die er het langst is en heeft zowel James als Max deel van het team zien worden. Hoe verschillen de drie van elkaar in vaardigheden? “Jasper: “Max heeft echt talent voor kleine reparaties aan onze apparaten, het oplossen van kleine problemen waardoor gebruikers weer kunnen inmeten. Hij heeft ervaring met reparaties en dat breidt de vaardigheden van ons team enorm uit.

James is erg goed in het bemannen van de telefoon en de mail, twee van onze belangrijkste kanalen. Hij schakelt makkelijk tussen Nederlands en Engels en dat helpt bij ons diverse klantenbestand. James heeft ook ervaring op andere gebieden, hij fotoshopt wel eens voor ons Marketing team wanneer zij hulp nodig hebben.

Ik ben de meest ervaren persoon binnen ons team en heb de meeste ervaring met de UNI-Solutions. Ik help met de meer uitdagende verzoeken, zorg dat wij als team soepel kunnen werken en geef wel eens een training digitaal inmeten. Zo zie je, we hebben allemaal verschillende vaardigheden en vullen elkaar goed aan, vormen een breed scala aan kennis en talenten waar UNI-gebruikers op kunnen vertrouwen!”

Antwoorden op maat

“Elke hulpvraag die we krijgen is uniek. Geen enkele UNI-gebruiker kan exact met een ander worden vergeleken, omdat de context varieert. Alle klanten gebruiken hun UNI-GR1 voor projecten die specifiek voor hen zijn, in verschillende regio’s en met verschillende objecten om te meten. Dat brengt een element van afwisseling en uitdaging in ons werk, want hoewel de vraag zelf misschien al eerder is gesteld, maakt de context het anders. Daarom zijn antwoorden op maat de enige manier van antwoorden voor ons”, legt Max uit.

Inbegrepen in UNI-Support

We combineren de kennis en expertise van dit team met toegang tot de UNI-Cloud, waar alle inmeetdata wordt opgeslagen. Dit abonnement kost € 750,- per jaar, maar het eerste jaar is inbegrepen in het UNI-Complete pakket.

Jasper: “De meeste gebruikers kunnen blijven meten en hebben toegang tot de UNI-Cloud en onze ondersteuning, omdat ze ervoor kiezen om ook na het eerste jaar op ons team te vertrouwen. Zij hebben in het eerste jaar van inmeten gebeld of gemaild en willen graag op ons kunnen terugvallen, bijvoorbeeld via Hulp op Afstand. Dat is het moment waarop jij ons toestemming geeft om jouw apparaat over te nemen, zodat we kunnen zien waar het probleem ligt. 

En we houden onze kennisbank up-to-date! Heel veel vragen die ons al eerder zijn gesteld en we hebben besloten om deze op onze website te zetten. Handig opgedeeld in meerdere categorieën, vrij toegankelijk voor iedereen!”

Een internationaal aspect

James: “We spreken meestal Nederlands of Engels bij marXact, zowel binnen ons team als wanneer we ondersteuning bieden. We hebben een internationaal team en klantenbestand dat beide bestaat uit meerdere nationaliteiten, dat zie je terug in de behoefte aan ondersteuning. Ik vind het leuk dat ik in meerdere talen met verschillende klanten moet spreken, ook omdat Engels mijn moedertaal is.

Ongeveer 1 op de 10 vragen zijn van niet-Nederlandstalige UNI users op dit moment, hoewel dat aantal snel groeit. Het voegt een extra laag toe aan mijn werk, omdat de meesten van hen niet in Nederland, Vlaanderen of een ander Nederlandstalig land inmeten. “We hebben bijvoorbeeld Duitsers, Zweden of mensen uit Oman die bellen of e-mailen vanaf een plek met weinig tot geen verbinding. Ik schakel over naar het Engels om hen het best te helpen en een soepel inmeetproces mogelijk te maken.”

Contact opnemen

Contact opnemen met het UNI-Support team is eenvoudig: je stuurt een e-mail naar support@marxact.com en als je voor UNI-Cloud en Support hebt gekozen, bel dan +31 70 700 7917 en gebruik je persoonlijke pincode wanneer het menu dat vraagt.

Leaving already? Why miss out on all the info? Enter your email below and we'll set up a date and time for your free 15 minute phone call with a digital surveying expert. No strings attached!

Project Sample Download

Please fill in your details and click send to be redirected to the download page of the AutoCAD Drawing, CSV File or PDF Report example of your survey data.