Meteen naar de inhoud

Kristina werkt aan jouw gebruikservaring!

  • 2 min gelezen

Nieuw jaar, nieuwe voornemens, nieuwe… collega! Kristina Parsehyan hoort sinds begin dit jaar bij ons team, een betere manier om 2021 te beginnen is er niet! Zij is onze nieuwe UI/UX Developer, wat betekent dat haar verbeteringen op het gebied van gebruikersomgeving en gebruikservaring van onze UNI-Cloud en website klanten veel voordelen bieden.

Inmeten gemakkelijker maken

Kristina: “Ik kijk er naar uit om te werken aan functies om digitaal inmeten te maken voor alle marXact klanten. Om functies beter en logischer te laten werken, en er zelfs beter uit te laten zien.

Gelukkig ben ik ervaren in het werken met alleen mannen. Het is gemakkelijk te doen, vooral als ze net zo hard werken als mijn nieuwe collega's. We zullen samen ons best doen voor UNI-gebruikers.”

Gebruikerservaring naar een hoger niveau

marXact CTO en mede-oprichter Raoul van Ginkel: “Vanaf onze allereerste tekeningen en lanceringen tot waar we nu zijn, we hebben echt vooruitgang geboekt. Nu Kristina ons team komt versterken, tillen we de gebruikerservaring naar een hoger niveau. En om eerlijk te zijn, wordt het tijd dat een vrouw zich bij marXact aansluit. Dat is al geruime tijd onze wens en ik ben enorm blij dat Kristina de allereerste is. Er komen er nog veel meer!"

We gebruiken cookies om inhoud en advertenties te personaliseren, om functies voor sociale media te bieden en om ons verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik van onze site met onze sociale media-, advertentie- en analysepartners die deze kunnen combineren met andere informatie die jij hebt verstrekt aan hen of die zij hebben verzameld over jouw gebruik van hun diensten. Uiteraard zijn al deze gegevens geanonimiseerd.

Leaving already? Why miss out on all the info? Enter your email below and we'll set up a date and time for your free 15 minute phone call with a digital surveying expert. No strings attached!

Project Sample Download

Please fill in your details and click send to be redirected to the download page of the AutoCAD Drawing, CSV File or PDF Report example of your survey data.