Demo Drinks | Course: Survey with GPS and switch to UNI-Collect | 30th of January
January 30
De wereld van digitaal inmeten en uitzetten is in ontwikkeling, en wij ook! marXact kondigt wederom twee cursusdagen aan, gericht op het helpen van onze bestaande klanten bij de overstap naar onze krachtige nieuwe UNI-Collect meetsoftware. Daarnaast zijn alle klanten welkom voor alle benodigde uitleg rondom de UNI-Collect meetsoftware en de UNI-Cloud. De sessies worden gehouden op donderdag 30 januari en donderdag 6 februari op de InfraCampus in Harderwijk.
Voor wie?
Deze cursusdag is speciaal ontworpen voor bestaande marXact-klanten die de overstap maken naar UNI-Collect of er al mee werken.
Wat valt er te verwachten?
- Uitgebreide UNI-Collect-training: Afhankelijk van de behoefte, behandelen we alles van het installeren van de software tot het laten zien van de basis- tot geavanceerde functionaliteiten., zodat je vol vertrouwen met UNI-Collect kunt werken.
- Praktijkervaring: Neem je eigen UNI mee zodat we ook buiten in realistische scenario’s kunnen laten zien hoe de UNI-GRx ontvanger en UNI-Collect te gebruiken.
- Persoonlijke assistentie: Onze collega’s bieden persoonlijke ondersteuning om te helpen bij een vlekkeloze overgang naar UNI-Collect en het optimaliseren van het gebruik ervan voor jouw projecten.